kevin lee konec ufc
kevin lee konec ufc

Konec v UFC? Na to nemyslím, rozhodně mám na to být nejlepší, burcuje Kevin Lee

Poslední prohra mu dost možná podlomila ambice a zpomalila cestu, ale i tak se Kevin Lee vzdávat nehodlá.

Osmadvacetiletý rodák z Detroitu ještě před pár dny sliboval, jak si plánuje dojít pro šampiona Usmana. Bohužel pro něho ale, zasekl se hned na první překážce, která mu do cesty přišla.

Lee se po návratu ze zranění střetl s Danielem Rodriguezem, jemuž po třech kolech podlehl jednoznačně na body. A místo cesty vzhůru mu zbyly akorát oči pro pláč. Dokonce i Dana White v jeho schopnosti již přestal věřit.

Kevin Lee do důchodu nechce

„Budu si s ním muset popovídat o tom, co přijde dál. Ať se to bude týkat naší organizace, nebo jiné,“ nebral si servítky šéf UFC, který dal ambicióznímu detroitskému bijci nůž na krk.

Z toho optimistického hlediska můžeme očekávat, že Lee dostane v UFC ještě jednu příležitost, aby dokázal prodat své zkušenosti. Teď do toho musí dát skutečně všechno.

„Vím o sobě, že stále dokážu být nejlepší. Proti Rodriguezovi jsem bohužel nepředvedl dobrý výkon, ale byl to můj první zápas po více než roční pauze a mnoha operacích. Pořád věřím, že se stále mohu stát ještě nejlepším na světě,“ burcuje.

„Seru na všechny, co mi nevěří. Na nějaké předčasné závěry vůbec nemyslím, má chvíle ještě přijde,“ doplnil Lee.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.