weidman silva cannonier

Konečně vím, jak ses cítil, vyzpovídal se Weidman Silvovi. Omluva přišla po osmi letech

V Chrisi Weidmanovi se po osmi letech probudila empatie. Oči se mu otevřely až po děsivém zranění. Zcela tom stejném, jakým si kdysi prošel Anderson Silva.

Kdysi mezi nimi panovala rivalita, dvakrát se spolu utkali o titul střední váhy, ale dnes to jsou oba už veteráni, kteří mají nejlepší léta za sebou. A i když se takový Chris Weidman stále snaží držet v rámci MMA aktivní, teď ho zbrzdilo zranění nohy.

Poněkud paradoxně jde o zlomeninu holenní kosti, kterou kdysi úplně stejným způsobem při bránění leg kicku zlomil Andersonovi Silvovi. Kdo by to byl čekal, že se karta jednoho dne obrátí a on pozná téže zranění i téže bolest…

„Přísahám ti, že první věc, která mi prolítla hlavou, když k tomu zlomení došlo, byla myšlenka na tebe,“ řekl Chris Weidman ve streamu, jenž pořádal právě se slavným brazilským Pavoukem, jemuž se po letech musel omluvit. „Nemohl jsem tomu uvěřit, moje noha vypadala úplně stejně jako ta tvoje. A jak se začala dostavovat bolest, má mysl zbystřila.“

„Abych byl upřímný, nikdy jsem podobnou bolest nezažil. Lidé křičeli ještě dříve, než jsem se vzpamatoval a než se dostavila ta příšerná muka. Teď už vím, jak ses musel cítit, když se to stalo tobě. Vím, čím sis prošel, a musím se ti za to upřímně omluvit,“ sdělil mu.

Chris Weidman je nyní po zlomenině v domácí péči, ve které víceméně zůstane celých šest měsíců. Následně začne s lehkým tréninkem a potom bude vyhlížet návrat zpátky do klece.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue