Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Weidman zraneni
Weidman zraneni

Léčba bude delší, než jsem si původně myslel, odhalil Weidman po děsivém zranění. Kdy se tedy vrátí?

S bývalým šampionem střední váhy se zpátky v kleci jen tak neuvidíme.

Dle původních prognóz po operaci zlomené holenní kosti si Chris Weidman myslel, že bude zpátky přibližně za devět měsíců počínaje od doby onoho hrozného zranění. Dle nového verdiktu to ovšem tak snadné nebude…

„Je to pro mě pěkně brutální. Už pomalu sice začínám chodit, ale stále nejsem schopen pořádně došlápnout. Doktoři říkají, že s tréninkem budu moct začít přibližně šest měsíců poté, co odložím berle,“ prozradil Weidman.

V praxi to znamená, že návrat do klece přijde nejdříve za rok. „Jakmile budu schopen trénovat, budu potřebovat zřejmě dalších šest měsíců, než si všechno sedne a než se ujistím, že tu nohu budu moct opět naplno používat,“ přiznával pro deník Edmontonsun.

„Léčba tedy bude delší, než jsem si původně myslel. Chci ovšem, abyste věděli, že jsem bojovník a že se nevzdám,“ dodal bývalý šampion ze střední váhy UFC.

Chris Weidman si svou nohu zlomil v úvodních sekundách zápasu s Uriahem Hallem. Jeho vůbec první vyslaný low kick narazil na kost soupeře, což jeho holenní kost nevydržela a neštěstí rázem bylo na světě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin