Legendární Anderson Silva ani v 46 letech nehodlá zpomalovat, tomuto soupeři poslal bojovou výzvu

Anderson Silva hodlá v 46 letech načít novou úspěšnou kapitolu svého života, ta se odehraje v boxerském ringu.

Slavný bývalý šampion z řad střední váhy UFC na stará kolena poznal, že na MMA z toho komplexního hlediska už nemá síly, ale protože má bojování v krvi, hodlá se věnovat aspoň boxu.

Ihned jeho premiéra mu vyšla nadmíru dobře, brazilský pavouk si nejprve poradil s Juliem Cesarem Chavezem juniorem a následně i s Titem Ortizem. Na tyto dva úspěchy by rád navázal skalpem dalšího velkého jména.

„Jak jsem řekl, dokud mě budou moji fanoušci hnát kupředu, budu se jim snažit doručovat kvalitní show. A podle mě tu kvalitní show zaručí takový Floyd Mayweather,“ prozradil Silva své plány novináři Arielovi Helwanimu.

Zatím ovšem nic nezaručuje. „Nevím, jestli na to Floyd přistoupí. Možná ano, možná ne, ale každopádně na něho budu připravený. Každý den se udržuji v kondici a vím, že on také. Určitě pro něho budu skvělou výzvou, stejnou jako on pro mě,“ řekl bývalý úspěšný šampion, jenž se proslavil nejdelší vítěznou sérií v počtu titulových obhajob v UFC.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin