Legendární Anderson Silva poukázal, kdo je aktuálně nejlepší bojovník v UFC

UFC je symbolem kvality a jeden takový zápasník zde svými dovednostmi ty ostatní údajně převyšuje.

Když si měl legendární Pavouk Anderson Silva vybrat, o koho se jedná, nemusel ve svých myšlenkách chodit příliš daleko od hmotnostní kategorie, ve které on sám kdysi působil.

Momentálně zde po něm přebral žezlo Israel Adesanya, což je šampion, který v divizi do 84 kilogramů vymýtil prakticky všechny velké soupeře. Včetně kdysi slavného Silvy, jehož po třech kolech udolal na body.

„Israel Adesanya je v mých očích velký šampion, který má skvělé základy v kickboxu. Osobně si neumím představit, že by ho v rámci střední váhy dokázal někdo porazit. V jiné váhové kategorii možná ano, ale nikoliv zde,“ pronesl uznávaný Brazilec, jenž sám v šestačtyřiceti letech hodlá stále bojovat. Upřímně ale přiznává, že na mladší bojovníky již nemá, a tak se aspoň kochá pohledem na jejich umění.

„UFC má spoustu kvalitních zápasníků, ovšem já se domnívám, že se Israel Adesanya svými kvalitami nachází na absolutním vrcholu. Přede všemi nám jasně dokázal, proč je šampionem. A zápasy ve střední váze rozhodně nejsou snadné. Věřte mi, já sám tam zápasil deset let,“ přidal Silva v Submission Radiu.

Adesanya se zpátky do klece nevrátí dříve než v příštím roce. Hovoří se ale o tom, že by se měl utkat znova s Robertem Whittakerem, nedá-li šéf UFC nakonec jinak.

anderson silva box zapas

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin