Legendární GSP se pochlubil famózní formou. Je comeback na obzoru?

Legendární GSP se pochlubil famózní formou. Je comeback na obzoru?

Georges St.Pierre se pochlubil svou aktuální formou, která je výsledkem pravidelného tréninku, a zároveň promluvil o svých touhách k boji.

Již prakticky čtyři roky jsme se s ním v kleci neviděli, ale ani po této době sama kanadská legenda nezapírá svou lásku k sportu. „Proč bych měl přestávat trénovat? Všichni žijeme jen jednou,“ odpovídal GSP novináři Aaronu Bronsteterovi na dotaz, co je jeho hnacím motorem.

A údajně je to vidina nějaké lákavé nabídky. „Čelím velkému dilema. Kdyby se mi naskytla mimořádná příležitost se vrátit a já ji nepřijal, nevyčítal bych si to potom? Myslím si, že to stále mám v sobě. Dost možná se právě nacházím ve své nejlepší formě,“ reagoval překvapivě.

Ve hře kdysi byla nabídka zápasu s Khabibem Nurmagomedovem. Ruský Orel na tuto příležitost celé měsíce čekal, ale když se skutečně objevila, tak ji nakonec odmítl. Údajně proto, že již byl ze hry venku a nechtěl svůj názor měnit.

„Khabib měl nabídku k zápasu nejen s Floydem Mayweatherem (v boxu), ale i s Georgesem St.Pierrem. Je to sotva pár dní, co mi GSP volal a říkal mi: ‚Hej, já jsem v důchodu, Khabib je v důchodu, tak se pojďme oba vrátit a dejme si duel v catchweight (předem domluvená váha).“ Nic z toho však nedopadlo,“ odhalil manažer Ali Abdelaziz, který se odvolával na to, že Orel dal slib matce, jenž nehodlá porušit.

Ve hře je ještě tedy potenciální duel s Kamaru Usmanem anebo si počkáme, zdali Nurmagomedov svůj názor nepřehodnotí. Nakonec je ovšem také možné, že vše jen tak vyšumí ve větru a i St.Pierrovo nově získané odhodlání jen tak pomine.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue