Shogun Rua legenda 2021

Legendární Shogun Rua promluvil o své budoucnosti. Jak dlouho hodlá ještě zápasit?

I bývalý šampion polotěžké váhy přiznává, že se nad ním pomalu začínají stahovat mračna. Než ovšem začne pršet, rád by podstoupil ještě alespoň dva rozlučkové duely.

Devětatřicetiletý Brazilec, který se na profesionální bojové scéně pohybuje již od roku 2002, by sám sebe ještě neházel do starého železa, kam ho již některá zahraniční media řadí.

„Ve skutečnosti je mým jediným strachem to, že když ukončím kariéru, tak toho budu litovat. Ne to, že bych na to neměl,“ prozradil legendární Shogun, jenž se rval s těmi nejlepšími borci v oboru, včetně samotného Jona Jonese.

„Mým záměrem je podstoupit ještě tak dva fighty a potom pověsím rukavice na hřebík. Ve své kariéře jsem dosáhl všeho, co jsem si jenom mohl přát, takže z tohoto ohledu jsem klidný,“ poznamenal.

Naposledy se Shogun objevil v nitru klece loni v listopadu, když prohrál na TKO s Paulem Craigem. Díky této výhře se Craig vyhoupl do elitní patnáctky žebříčku, zato Rua se v ní už nenachází.

„Mám Mauricia rád, ale možná by bylo na čase, aby odešel do důchodu,“ zmínil se tehdy Dana White, kterému by se snad ještě mohlo obměkčit srdce, aby nechal svého bojovníka zakončit kariéru v UFC.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue