conor mcgregor drogy
conor mcgregor drogy

Lidi, neberte drogy, jinak skončíte jako troska Conor McGregor, prosí Kevin Lee

Podivné chování, neustálé útoky na rodinu a výhružky smrtí. Kevin Lee je přesvědčený, že je Conorovo čím dál impulsivnější chování zapříčiněno pravidelným přísunem drog do organismu.

McGregor již možná ztratil část ze své bojové jiskry, přesto se ve své mysli stále nevzdává. Už jen kvůli tomu, aby mohl podstoupit trilogii s Dustinem Poirierem, obětoval velmi výnosný boxerský duel s Mannym Pacquiaoem.

Bohužel pro hvězdného Ira, ani třetí duel s Poirierem neskončil dle jeho představ. Teď se léčí se zlomenou nohou a až se vrátí, bude chtít čtvrtou šanci. A aby si tuto šanci už s předstihem zajistil, uchyluje se k velmi nemístným nadávkám, které rozhodně nemohou být nikomu příkladem.

Conor McGregor prý užívá drogy

„Přátelé, drogy jsou skutečné svinstvo. Neberte je, pokud nechcete skončit jako Conor McGregor. Podívejte se na něj, je z něj totální troska. Drogy mění vaši osobnost. To, co se teď projevuje, už není Conor. Jako ano, i dříve používal svůj trashtalk, ale dnes je to extrém. Je to emočně labilní člověk,“ sdělil Lee v interview pro Combat Sports on Fanatics View.

„The Motown Phenom“ není prvním a zdaleka ani posledním člověkem, který na McGregorovo nedávné chování upozornil. Proti slavnému Irovi se obrací stále více lidí a mnohým z nich je divné, jak mohou být podobné výhružky smrtí tolerovány. Patří to vůbec ještě do sportu?

conor mcgregor ufc mma khabib

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin