Luke Rockhold navrat

Luke Rockhold: Rád bych bojoval, ale všichni top soupeři se jen vymlouvají, asi se mě bojí

Bývalý šampion střední váhy hlásí návrat do boje. Jen se bohužel nemá s kým utkat, protože se ho všichni bojí.

Luke Rockhold se nyní v tréninku, kde mu mimo jiné pomáhá i Khabib Nurmagomedov, snaží s vypětím všech sil připravit na svůj příští fight, jenž hodlá provést opět v útrobách střední váhy. Dokonce se za spolupráce svého managementu pokusil oslovit několik volných zápasníků z nejlepší desítky žebříčku… A nedopadlo to zrovna nejlépe.

„Všichni, úplně všichni mě odmítli!“ zlobil se Rockhold, který své nově získané sebevědomí nemá proti komu promítnout. „Já už vlastně sháním jen takového soupeře, který se nebude bát a vstoupí do boje. Potřebuji však někoho z žebříčku a doposud se všichni z nejlepší desítky jenom vymlouvají,“ svěřoval se v interview Mikeu Swickovi.

Kdekdo by si myslel, že bojovat s bývalým šampionem bude čest. Inu, to dnes už neplatí. „Kdo ku*va jste, že se mnou odmítáte zápasit?“ ptal se rozzuřeně. „Všichni moc dobře vědí, kdo jsem zač a čeho jsem schopný. Teď se vážně domnívám, že se všichni vymlouvají jen proto, aby mi nemuseli čelit,“ doplnil rýpavě, čímž se jen snažil někoho donutit k reakci.

Ideálním Rokcholdovým plánem bylo, že by se vrátil koncem léta. Tento cíl je stále splnitelný, neboť se turnaje pro tuto část roku teprve začínají zaplňovat, nicméně otázkou pouze zůstává, zdali se bývalému šampionovi podaří najít vhodného soupeře.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue