OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Luke Rockhold už cítí „svrbění“ a přemýšlí o návratu, soupeře má vytipovaného

Bývalý šampion střední váhy projevil zájem vrátit se zpátky do nitra oktagonu. K tomu má vytipované i možné soupeře. Vyslyší jej některý?

S Lukem Rockholdem (16-5) jsme se naposledy v akci viděli loni v červenci, když na KO ve druhém kole podlehl Janu Blachowiczovi. Po této prohře si bývalý král střední váhy vyžádal delší bojovou pauzu, během níž se začalo spekulovat, že se z ní už nevrátí. Opak byl ovšem pravdou.

„To je ten důvod, proč jsem raději na nic neodpovídal, když se mě ptali, jestli končím. Lidé to dělají, protože hledají pozornost, o tu mně ale nešlo. Nebudu vydávat nějaká prohlášení, když si něčím nejsem jistý,“ vysvětloval pětatřicetiletý člen z American Kickboxing Academy.

silva_rockhold_ufc

Jak postupně plynul čas, věci se vyjasnily a Rockhold začal cítit ono pověstné „svrbění“. „Potřeboval jsem ten čas, musel jsem se dát do pořádku. V tomto sportu jsem tvrdě dřel celých patnáct let, bylo hezké si dopřát pauzu a odreagovat se. Psychicky jsem se uvolnil a soustředil se na věci, které jsem dříve nemohl dělat. A co bude dál, uvidíme, už pomalu zase cítím v rukou svědění,“ svěřoval se.

S výběrem soupeřů by potíže neměl. „Nabízí se mi spousta zajímavých možností. Pokud by měl Anderson Silva zájem… a vypadá to, že má… tak třeba on. A Chris Weidman čeká na zápas, tak uvidíme, ty možnosti tu vážně jsou,“ navnazoval a uzavřel.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue