Vicente Luque nazor
Vicente Luque nazor

Luque vzpomíná na svůj poslední sparing s šampionem Usmanem. Byla to šílená demolice! říká

Vicente Luque se stal hrdinou posledního UFC turnaje, na němž bleskurychle přemohl Michaela Chiesu. Společně s touto výhrou se o něm začalo mluvit jako o dalším možném adeptovi v boji o titul.

Jistou výhodou v Luqueho případě může být, že Kamaru Usmana již částečně zná z předešlého tréninku, špatnou zprávou pro něho ovšem je, že když se oba dva spárovali, tak prý dostal od šampiona strašně na zadek.

„Samozřejmě, že je mým cílem bojovat o titul, ale když bude šampionem stále Kamaru, tak nevím, nevím,“ smál se Luque, který je jinak považován za černého koně velterové váhy. Často své soupeře ukončuje před limitem.

„Je těžké říct, kolikrát jsme já a Kamaru trénovali, ale odhadem máme za sebou tak čtyřicet kol sparingu, možná i více. A upřímně vám mohu přiznat, že v drtivé většině případů jsem dostal na prdel,“ poodhaloval.

„Je to tím, že Usman je lepší v každém aspektu, možná jen čistě ve strikingu jsem mírně lepší já, ale to je tak všechno Každopádně jsem rád za každé bití, které jsem dostal. Ty lekce mi byly hodně prospěšné,“ dodal Luque pro Bretta Okamota.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.