Zabit Magomedsharipov mma
Zabit Magomedsharipov mma

Magomedsharipov se stal noční můrou pérové váhy, tvrdí manažer. Jak to vypadá s jeho návratem?

Zabit Magomedsharipov se podle svědectví svého manažera stal postrachem pérové váhy, kde s ním spousta soupeřů odmítla bojovat. I to byl jeden z důvodu, proč se ruský bojovník údajně rozhodl stáhnout ze hry stranou.

Původně se mluvilo hlavně o tom, že je Magomedsharipov mimo hru kvůli zranění. Téže se hovořilo o nějaké operaci, po jejímž provedení se mělo určit, zdali Zabit bude moct zápasit dál. Jak tomu už ale bývá zvykem, fyzická i psychická stránka spolu jdou často ruku v ruce, a když se ruský bojovník nemohl v UFC dočkat boje, začal se více soustředit na své osobní problémy.

„Zabit se stal noční můrou pérové váhy. Ani nechtějte vědět, kdo všechno s ním odmítl bojovat. Jen takový Yair Rodriguez čtyřikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Jednou nám dokonce osobně řekl, že s námi zápasit nechce, taková je krutá pravda,“ prozradil manažer Ali Abdelaziz.

„Zabit přitom chtěl bojovat, chtěl být aktivní, ale pokud jste černým koněm divize, jen těžko si můžete hledat adekvátní soupeře. Jak vás každý odmítne, začnete přemýšlet nad tím, zdali tento sport vůbec chcete dělat. Celou věčnost se připravujete na nějakého protivníka a on vás potom odmítne. A takto se to stalo několikrát… Proto Zabita neviním za to, že se rozhodl podstoupit operaci a že teď zvažuje konec kariéry,“ pokračoval.

„Za pár týdnů se s Magomedsharipovem uvidím. Pokud se rozhodne pověsit rukavice na hřebík, budu s tím v pohodě. Když se rozhodne v kariéře pokračovat, budu rád. Ať už se ale rozhodne jakkoliv, budu to respektovat,“ sdělil pro MMA Junkie Abdelaziz.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin