Islam Makhachev ufc mma

Makhachev a boj o titul? Šéf UFC pro něho nemá zrovna dobré zprávy a Rus zuří

Devět výher v řadě a stále nemá nijak blízko k boji o pás. Není divu, že je Islam Makhachev naštvaný.

Khabibův týmový kolega a vesměs i jeho nástupce si naposledy velmi hravě poradil s Danem Hookerem, díky čemuž se z páté příčky žebříčku lehké váhy vyhoupl na čtvrtou. K vysněnému boji o pás to ale údajně ještě nemá nijak blízko.

„U Islama bude důležité, aby se nám ukázal ještě proti někomu z nejlepší pětky. Teď na UFC 268 tu máme bitvu dvou borců, kteří jsou v postavení výše než Makhachev,“ uvedl White, jenž tak cílil na souboj Gaethjeho s Chandlerem, ti měli mezi sebou podle všeho bojovat o post nového vyzývatele.

Jelikož je tento turnaj již za námi, tak už víme, že si Justin Gaethje se svým americkým protějškem poradil po třech neuvěřitelných kolech na body. Je to tedy on, kdo se před Islamem přiblížil k titulové šanci.

„Já jsem nová krev! Gaethjeho i Chandlera bych hravě zničil!“ zuřil Makhachev, jemuž se nelíbí verdikt organizace. „Oba dva se nechávají ukončit, to já jediný tu tahám vítěznou sérii!“ upozorňoval.

„Islam je talentovaný kluk, ale máme tu nějaké žebříčky, kterými se chceme řídit,“ oznámil White, jenž tak naznačoval, že by se ruský borec mohl utkat například s takovým Beneilem Dariushem, který je jako jediný z toho popředí volný (kromě Conora McGregora samozřejmě ještě, ale ten je jednak mimo hru a jednak se na něj vztahují úplně jiné zákony).

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin