Islam Makhachev ufc mma
Islam Makhachev ufc mma

Makhachev potvrdil, že hodlá kráčet po šlépějích Khabiba. Další zastávka? Soupeř z elitní pětky

Islam Makhachev sotva přemohl Thiaga Moisese, ale ve své mysli se už zaměřuje na další cíle.

Ihned po vítězné bitvě, která pro ruského bijce skončila úspěšně dotaženým škrcením ve čtvrtém kole, se Islam nechal slyšet, že má nějaký nedokončený byznys s věčně utíkajícím Rafaelem Dos Anjosem. Kdyby ovšem tento Brazilec stále běžel svůj vyhýbací se maratón, přijdou na řadu i další velká jména.

„RDA je první na mém seznamu, protože jsem s ním měl bojovat už dávno, ale on se z toho vždy vykroutil. A pokud by mi UFC dalo na výběr, neváhal bych přijmout ani duel s Tonym Fergusonem už jenom kvůli Khabibovi, který s ním mohl bojovat pětkrát, ani jednou jim to nevyšlo,“ řekl muž, o němž se hovoří, že to je Khabibův nástupce.

A on sám toto tvrzení nepopírá. „Je to tak, Khabib obětoval spoustu času a úsilí do mé přípravy. Snaží se, aby ze mě byl nový šampion, což chci i já. Chci ukázat lidem ze všech koutů světa, jaké jsou mé kvality. Zároveň bych klidně rád potvrdil, že kdybych se postavil i před takového Michaela Chandlera, tak rychle pochopí, jaký je rozdíl mezi UFC a Bellatorem.“

Islam tedy zmínil tři možná jména (RDA, Ferguson a Chandler), nebál by se však přijmout i těžší výzvu. „Věřím tomu, že bych dokázal porazit i takové borce, jako jsou Gaethje nebo Poirier, přesto předpokládám, že s nimi má už UFC jiné plány. Dustin se podle mě stane novým šampionem lehké váhy, než s ním budu bojovat já,“ usmíval se šibalsky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin