Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Islam Makhachev predikce
Islam Makhachev predikce

Makhachev predikuje, jak dopadnou bitvy mezi Oliverou s Poirierem a Gaethjeho s Chandlerem

Islam Makhachev je přesvědčený, že nakonec přeci jen dojde k realizaci souboje mezi Oliveirou a Poirierem. A v takovém případě bude mít jasného favorita.

Lehká váha byla, je a zřejmě i bude vždy našlapaná ohromnou kvalitou. Stará elita sice odchází, ale na její místo se dostávají noví bojovníci. Jedním z nich je například i sám takový Islam Makhachev, který věří, že to je jen otázkou času, než se stane šampionem.

Než ovšem přijde jeho příležitost, musí se dívat na své kolegy v boji, kteří mají tu čest prát se o titul před ním. Momentálně se nejvíce mluví o souboji mezi šampionem Oliveirou a vrchním vyzyvatelem Poirierem. Právě v tomto měření sil by měl být vítěz údajně předem dán.

„Mám Charlese rád a respektuji vše, čeho ve své kariéře dosáhl, ale já se prostě nemůžu pořád zbavit toho dojmu, že mu chybí zkušenosti boje s top UFC elitou. To Dustin se tu už měřil snad s každým, a proto budu v tomto boji hodně favorizovat jeho,“ podělil se o svůj názor Makhachev.

A diváci se nepochybně už teď těší i na zápas mezi Justinem Gaethjem s Michaelem Chandlerem. Toto má být údajně nejlepší podívaná roku, naplní-li se předpoklady.

„Tak tohle je bitva, na kterou se všichni těší, včetně mě. Možná to bude budit ještě větší zájem jak samotný zápas o titul. Co se mě ale týče, i v tomto případě bych dal na zkušenosti, a proto bych vsadil na Gaethjeho. Chandler má za sebou dobrou historii, ale Justin se v UFC pral s elitou, proto ho favorizuji v poměru 60/40,“ sdělil Makhachev.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin