Islam Makhachev boj titul
Islam Makhachev boj titul

Makhachev si velký zápas nezaslouží, ještě nic nedokázal, domnívá se Chandler. Boj s ním razantně odmítá

Makhachevovi byl do jeho příštího zápasu Danou Whitem slíben velký soupeř, který by ho teoreticky mohl přiblížit až k boji o titul. S tím ale takový Michael Chandler silně nesouhlasí.

Bývalý šampion konkurenčního Bellatoru to má v UFC 1-1 a v žebříčku lehké váhy mu náleží čtvrtá příčka. Makhachev byl oproti tomu ještě nedávno devítka, pak přemohl čtrnáctku a rázem je z něho pětka. Takto rapidní skok Chandler nechápe.

„Neříkám, že Islam není dobrý fighter, ale ještě nebojoval s nikým pořádným… Co tak uvažuji, tak vlastně s nikým z nejlepší desítky žebříčku,“ spekuloval nahlas.

„Nechápu tedy, jak se dostal až na pátou příčku a jak se může mluvit o jeho zápasu se mnou nebo Beneilem Dariushem. Podle mě by to měl vzít postupně. Nejprve by měl dokázat, že obstojí proti desítce či devítce žebříčku, teprve pak by se mohl posouvat výše,“ navrhuje.

Dana White Makhachevovi do dalšího duelu slíbil velké jméno. Tím by měl být Beneil Dariush, ovšem doposud neznáme Dariushovo stanovisko k tomuto souboji. Kdyby téže zápas byl nabídnut Chandlerovi, byl by jednoznačně proti.

„Islam si mě dozajista ještě nezaslouží. Mně v lehké váze náleží čtvrtá příčka, on je de facto pořád ještě devítka a za celou svou kariéru porazil maximálně tak Thiaga Moisese. Je nesmyslné, aby si už teď nárokoval nějaké velké jméno,“ uvedl bývalý šampion Bellatoru, jenž sám nyní vyhlíží bitvu s Justinem Gaethjem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.