Islam Makhachev boj titul

Makhachev si velký zápas nezaslouží, ještě nic nedokázal, domnívá se Chandler. Boj s ním razantně odmítá

Makhachevovi byl do jeho příštího zápasu Danou Whitem slíben velký soupeř, který by ho teoreticky mohl přiblížit až k boji o titul. S tím ale takový Michael Chandler silně nesouhlasí.

Bývalý šampion konkurenčního Bellatoru to má v UFC 1-1 a v žebříčku lehké váhy mu náleží čtvrtá příčka. Makhachev byl oproti tomu ještě nedávno devítka, pak přemohl čtrnáctku a rázem je z něho pětka. Takto rapidní skok Chandler nechápe.

„Neříkám, že Islam není dobrý fighter, ale ještě nebojoval s nikým pořádným… Co tak uvažuji, tak vlastně s nikým z nejlepší desítky žebříčku,“ spekuloval nahlas.

„Nechápu tedy, jak se dostal až na pátou příčku a jak se může mluvit o jeho zápasu se mnou nebo Beneilem Dariushem. Podle mě by to měl vzít postupně. Nejprve by měl dokázat, že obstojí proti desítce či devítce žebříčku, teprve pak by se mohl posouvat výše,“ navrhuje.

Dana White Makhachevovi do dalšího duelu slíbil velké jméno. Tím by měl být Beneil Dariush, ovšem doposud neznáme Dariushovo stanovisko k tomuto souboji. Kdyby téže zápas byl nabídnut Chandlerovi, byl by jednoznačně proti.

„Islam si mě dozajista ještě nezaslouží. Mně v lehké váze náleží čtvrtá příčka, on je de facto pořád ještě devítka a za celou svou kariéru porazil maximálně tak Thiaga Moisese. Je nesmyslné, aby si už teď nárokoval nějaké velké jméno,“ uvedl bývalý šampion Bellatoru, jenž sám nyní vyhlíží bitvu s Justinem Gaethjem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue