Islam Makhachev ufc mma

Makhacheva čeká boj s Dariushem, tvrdí manažer. A co Gaethje nebo McGregor?

Ali Abdelaziz má v popředí divize lehké váhy hned několik borců, a tak stihl odhalit, jaké jim aktuálně UFC rýsuje plány.

Pod křídly stáje Dominance MMA, jíž Abdelaziz šéfuje, se nachází Justin Gaethje, Islam Makhachev či Beneil Dariush. To jsou tři hvězdná jména jen z elitní pětky.

Egyptský manažer, jenž je v UFC nejen nejznámější, ale také nejvlivnější, stihl prozradit, že na Makhacheva, ač má na kontě devět výher v řadě, bude čekat eliminační duel s Dariushem, který by měl určit, kdo si boj o titul zaslouží více.

„Bohužel je to tak, že nemohou o pás bojovat oba, a tak chce UFC rozhodnout, kdo si to zaslouží více. Proto se Islam střetne s Beneilem,“ řekl Abdelaziz pro TMZ Sports. Doposud ale neexistují žádné další informace, že by dohoda k této bitvě byla na světě, budeme si tedy na ně muset počkat.

Dále zde máme takového Gaethjeho. „Tady není o čem, Justin musí bojovat o titul rovnou. Musí vyzvat vítěze zápasu Oliveira vs. Poirier. Žádný McGregor ani Ferguson do elitní pětky žebříčku už nepatří, proto se o nich nemá cenu bavit,“ zmínil se Abdelaziz.

McGregor jde však trochu proti proudu. Nezajímá ho, co si lidé myslí, pořád tvrdí, že předběhne všechny v žebříčku a o titul se bude ucházet on, jakmile se vrátí ze zranění. I když to nedává smysl, nemůžeme úplně vyloučit, že by mu Dana White nevyhověl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin