Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Thiago Moises ufc
Thiago Moises ufc

Makhacheva seknu před limitem! slibuje Moises překvapení. Co má být klíčem k úspěchu?

Thiago Moises se nyní o víkendu pokusí projít skrze všechny papírové předpoklady a bude se snažit Makhacheva ukončit před limitem.

Islam Makhachev je černým koněm lehké váhy, kde mu v žebříčku náleží devátá příčka. Z této pozice mu údajně chybí ještě tak dvě výhry, aby se dostal až k samotné bitvě o titul.

Khabib Nurmagomedov, Javier Mendez a spousta dalších vrchních postav predikují, že se Islam stane novým šampionem. K završení tohoto cíle mu má dopomoct jeho extrémně propracovaný grappling, který je údajně na lepší úrovni než ten Orlův.

„Za celý svůj život jsem neviděl člověka, který by byl v grapplingu lepší než Khabib. To bylo až do chvíle, než se objevil Makhachev,“ chválil svého svěřence Javier Mendez, proslulý kouč z American Kickboxing Academy.

Předem je tedy už jasné, že na Moisese nečeká žádná lehká zkouška, ale o to sladší by byla odměna, kdyby se mu v ní podařilo uspět. A tato motivace ho žene kupředu.

„Tohle je pro mě skvělá příležitost ukázat, co jsem zač. Vím o tom, že duel s Islamem spousta bojovníků odmítla, proto jsem se rozhodl být rebel a ukázat všem, že já jsem tu jediný, kdo má koule,“ smál se Moises.

„Spousta soupeřů se bojí jeho grapplingu, je to asi nejvýraznější aspekt jeho boje. Já si ale o sobě myslím, že nejsem v grapplingu špatný. Umím bojovat, když ležím zády k zemi. To podle mě bude klíč k úspěchu. Nesnažit se za každou cenu vstát, když mě dostane na zem.“

„Naopak musím ze země vysílat lokty a pokoušet se o submise. Už jsem pár soupeřů uškrtil, zatímco mě oni měli na zemi. Chci Makhacheva zaskočit tam, kde to bude nejméně čekat. Udělám vše, abych ho ukončil před limitem!“ poznamenal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin