Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Makhmud Muradov Gerald Meerschaert zapas
Makhmud Muradov Gerald Meerschaert zapas

Makhmud Muradov vyhlíží čtvrtou výhru v UFC v řadě, toto má být klíč k jeho úspěchu

Příštím soupeřem Macha Muradova bude jeden z nejobávanějších zemařů střední váhy. Aby si s ním uzbecký bijec poradil, bude muset eliminovat jeho přednosti.

Protože je Gerald Meerschaert držitel černého pásu v brazilském jiu jitsu, je už předem jasné, že se vyžívá v submisích a obecně na zemi dokáže svým protivníkům pekelně zatopit.

Mach si je této vlastnosti svého soupeře dobře vědom, a proto s předstihem veřejně upozorňuje, že pro něho bude velmi důležité, aby se mu dařilo držet zápas v postoji, kde se bude snažit o ukončení ještě dříve, než soupeř hru vůbec přenese na žíněnku.

Makhmud Muradov vs. Gerald Meerschaert

„Gerald má nejvíc ukončení v historii UFC na zemi, je to zejména specialista na gilotiny. Na druhou stranu postoj není jeho úplně nejlepší stránka a já pevně věřím, že zejména v rychlosti mi nebude moct konkurovat,“ věří Mach.

Z toho vyplývá i herní plán. „Musím ho rychle natrefovat a zároveň se pokoušet o kopy na nohy. Mám za sebou tvrdé sparingy a těší mě, když proti mně stojí soupeř praktikující opačný gard,“ prozradil Mach, kudy by měla vést úspěšná cesta.

Meerschaert má jiný postoj než já. Hlavně jsem oproti němu mnohem rychlejší. Je fajn, že Američan nemá tak dobré strhy jako klasičtí wrestleři. V předchozích asi čtrnácti zápasech mi takedown nikdo nedal. Vyznávám stoprocentní defenzivu,“ pochlubil se Muradov, který by rád v tomto zatím bezchybném rekordu pokračoval. Jeho duel budeme moct sledovat již tento víkend v noci ze soboty na neděli.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin