Mám pocit, že víc bojuji sám se sebou jak se svými soupeři, běduje Garbrandt po další prohře

Mám pocit, že víc bojuji sám se sebou jak se svými soupeři, běduje Garbrandt po další prohře

Cody Garbarndt se rozpovídal o své prohře s Robem Fontem a mnoho pozitivní energie z něj nevyzařovalo.

Dříve byl považován za jednoho z největších talentů nejen bantamové váhy, ale i celého UFC. Následně však přišly dvě prohry s TJ Dillashawem, zranění, nemoc a následně další prohra s Pedrem Munhozem.

Cody byl tak nucen udělat ve své hře změny, což vyústilo jedním krátkodobým úspěchem nad Raphaelem Assuncaem, než ho opět teď o víkendu pohřbil Rob Font. Jednalo se o opravdu tvrdou facku.

„Není si třeba něco nalhávat, Rob byl lepší než já,“ zpytoval Garbrandt svědomí v živém streamu, jež zprostředkoval pro své fanoušky. „Mám pocit, že občas víc bojuji sám se sebou jak se svými soupeři. Tím nechci znehodnotit Robovy kvality. Plně si zasloužil vyhrát.“

„Děkuji Bohu, že jsme z toho oba dva vyvázli bez zranění. Potřebuji se teď oklepat, spojit s týmem a začít znovu. Někdy se prostě tyto věci dějí, aby vám připomněly, že stále na sobě musíte makat a zlepšovat se,“ pokračoval ve své výpovědi.

„Jsem hlavně vděčný za to, jaké mám fanoušky a že při mně stojí. Velmi si vážím vaší podpory. Díky vám bojuji s celým svým srdcem a stále doufám, že ze sebe budu moct vydat to nejlepší, abych se ještě mohl stát šampionem,“ dodal.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue