Mám rád St.Pierra, ale Usman by mu strašně zmaloval zadek, tvrdí šampionův manažer

Mám rád St.Pierra, ale Usman by mu strašně zmaloval zadek, tvrdí šampionův manažer

Nejlepší velterová váha všech dob? Dříve to byl nepochybně Georges St.Pierre, ale dnes už pomalu začíná převládat jiný názor…

Kamaru Usman má na svém kontě v UFC čtrnáct po sobě jdoucích výher, čímž se nesmazatelně zapsal do historických tabulek MMA. Dokonce už je úspěšnější jak jeho předchůdce s kanadskými kořeny, který ale za svou kariéru čelil papírově obtížnějším soupeřům.

Spoustu lidí zajímá, jak by asi dopadla bitva, kdyby se tyto dvě ikony velterové váhy střetly proti sobě. Jedná se o otázku, jejíž odpověď nám nejspíše zůstane skryta, přesto takový manažer Ali Abdelaziz nepochybuje o tom, kdo by vyhrál.

„Znáte mě, obdivuji St.Pierra a gratuluji mu za vše, čeho ve své kariéře dosáhl, nicméně pravda je taková, že by ho Kamaru hravě přemohl. Myslím si, že by to bylo tvrdé KO, což je něco, o co GSP vůbec nestojí,“ pronesl Ali Abdelaziz v Hotboxin‘ podcastu. Patrně se tak snaží přimět kanadského velikána k reakci.

„Vím, že GSP stále trénuje. Kdyby chtěl, byl by schopný opět naskočit do boje. Mezi ním a Kamaruem není takový velký věkový rozdíl, takže je to zápas, který by dával dokonalý smysl. I fanoušci by si ho dozajista užili. Bohužel je tu jen ten problém, že jakkoliv Georgese uznávám, tak by dostal strašně naloženo,“ zmínil se Abdelaziz.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue