Manažer Nicka Diaze v tom udělal jasno. Jak se vyvíjí duel s Chimaevem?

Manažer Nicka Diaze v tom udělal jasno. Jak se vyvíjí duel s Chimaevem?

Nick Diaz se ještě oficiálně nevrátil, ale už teď má na stole tři velké výzvy.

Ve spojitosti se stocktonským gangsterem se mluví o Khamzatovi Chimaevovi či Jorgem Masvidalovi. Naposledy však ze stínu vystoupil i šampion Kamaru Usman, který překvapil tím, že je připravený kalifornskému veteránovi nabídnout rovnou i titulovou příležitost.

Upustíme-li však od šampionova přání a budeme-li se držet toho více reálného scénáře, pak k duelu s Diazem připadá v úvahu pouze Chimaev s Masvidalem. Jak to ovšem vidí Nickův manažer?

„I když je Khamzat perspektivním bojovníkem, tak se vším respektem k němu, ještě ve své kariéře neudělal dost, aby si zápas s Nickem zasloužil. Nechme tedy tyto spekulace pouze spekulacemi,“ odhalil manažer Kevin Mubenga.

„Prozatím vyčkáme na Nateův duel (s Leonem Edwardsem). Pak budeme řešit i potenciální scénáře pro jeho bratra,“ přidal Mubenga v rozhovoru pro ESPN MMA.

K Jorgemu Masvidalovi už reakce nepadla, tato možnost tedy i nadále zůstává otevřená. Ve hře by mohl být i symbolický pás pro „Největšího grázla planety“, za kterého je Nick Diaz už dlouhou dobu považován.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue