Manažer potvrdil, jaký zápas má Conor McGregor domluvený hned po Poirierovi

Manažer potvrdil, jaký zápas má Conor McGregor domluvený hned po Poirierovi

Jak se zdá, Conor McGregor má svou budoucnost již dokonale nalajnovanou.

Manažer hvězdného zápasníka totiž ve své poslední výpovědi potvrdil to, co všichni již víceméně tušili. Pokud si Notorious nyní poradí ve velmi vyhlížené trilogii s Dustinem Poirierem, měl by mu být automaticky zaručen boj o titul lehké váhy, kde se střetne s lepším z dvojice Charles Oliveira – Michael Chandler.

Conor McGregor má dalšího soupeře

„Pokud Conor porazí Dustina, tak jediný zápas, který pro něho bude dávat smysl, je ten o titul. Teď se tedy určí, kdo bude nový vyzyvatel číslo jedna,“ prozradil v rozhovoru pro MMA Junkie Audie Attar, manažer slavného Ira.

McGregor sice v posledních dnech opět otevřel své osobní spory s Natem Diazem, ale ten se pro změnu rozhodl svou kariéru restartovat ve velterové váze, kde ho nyní bude čekat souboj s Leonem Edwardsem.

Conorovým cílem je se vrátit opět na vrchol. Pracuje na sobě jako ještě nikdy,“ podotkl Attar, jenž nahlíží do přípravy hvězdného Notoriouse, který se nechal slyšet, že do trilogie s Dustinem vstoupí v lepším rozpoložení, a kromě mírné změny bojového stylu vsadí také na větší razanci svých úderů. Proto teď jede dost silové tréninky.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue