Justin Gaethje konec ufc

Manažer se zlobí, UFC kompletně vyškrtnulo Justina Gaethjeho ze svých plánů

Jeho rukopis můžeme najít pod mnoha UFC bonusy, vždy se stará o atraktivní podívanou, ale teď s ním organizace jaksi nepočítá. Jak je to jenom možné?

Justin Gaethje se naposledy postavil do klece loni v říjnu, když na submisi ve druhém kole prohrál proti nyní již vysloužilému šampionovi Khabibovi Nurmagomedovovi. Přibližně od ledna si však tento atraktivní bojovník s arizonskými kořeny říká o zápas, kterého se však ne a ne dočkat.

Justin Gaethje nemá soupeře v UFC

„Opravdu nevím, kde je problém. Je to něco, o čem si budu muset s UFC velmi důkladně popovídat,“ soptil během svého rozhovoru pro ESPN manažer Ali Abdelaziz.

„Nelíbí se mi, jak se situace v rámci lehké váhy vyvíjí. Všichni okolo špičky divize mají domluvené zápasy, jen s mým klientem se jaksi nepočítá. A přitom on nikdy svými výkony nezklame, jen teď tu není nikdo, opravdu nikdo, koho by mu mohli nabídnout,“ štvalo Abdelazize.

„Zkoušeli jsme to vzít oklikou, dokonce jsme si řekli o Maxe Hollowaye, ale ani to nešlo. Takže Justin je momentálně pěšákem mimo šachovnici, což se nikomu z nás nelíbí,“ upozorňoval egyptský manažer, který se tuto situaci pokusí změnit.

Každopádně jak ale už sám Abdelaziz nastínil, snadné to nebude, protože skutečně žádné top jméno není volné a my bychom se nemohli divit, kdyby byl Gaethjemu předhozen nakonec nějaký bojovník z druhého sledu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue