Manažer Usmana odhalil, kdo další bude po Masvidalovi bojovat o titul

Manažer Usmana odhalil, kdo další bude po Masvidalovi bojovat o titul

Manažer Ali Abdelaziz věří, že jeho klient i napodruhé hladce zvládne obhajobu svého pásu nad Jorgem Masvidalem. A potom bude jméno jeho dalšího vyzyvatele hned jasné.

Oba borci vstoupí do klece již přespříští víkend a následně 15. května během UFC 262 bychom měli vidět bitvu mezi Natem Diazem a Leonem Edwardsem. Právě toto měření sil by dle šéfa stáje Dominance MMA mělo být velmi klíčové pro další chod divize velterové váhy.

„Situace je taková, že se Nate Diaz dostal do velmi klíčového utkání, které když vyhraje, tak nepochybně bude novým titulovým vyzyvatelem,“ uvedl Abdelaziz pro MMA Junkie.

Stejně by to však mělo platit i v případě Edwardse. „Leon je člověk, který na svou šanci čeká opravdu dlouho. Vítěz tohoto duelu by měl být vyzyvatel číslo jedna,“ podotkl manažer s egyptskými kořeny, který má pod sebou celou škálu zvučných bojovníků. A to včetně nynějšího šampiona Kamaru Usmana.

Kamaru Usman se připravuje na další svůj fight v UFC

Na internetu v posledních dnech kolovaly drobné spekulace, že byla bitva mezi Diazem a Edwardsem zrušena. Vzhledem k Abdelazizově nejnovějšímu prohlášení však lze usoudit, že o této situaci ví více.

Mimo hru tak i nadále zůstává Colby Covington. Ten údajně musí porazit ještě nějakého zvučného soupeře ze špičky divize, než bude jeho jméno v rámci titulových diskuzí opět zohledněno.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue