Paulo Costa ufc mma

Manažer vysvětluje, proč Paulo Costa nebude pro Vettoriho žádnou překážkou

Už příští víkend se do klece vrátí „Italský sen“ Marvin Vettori, jehož soupeřem bude druhý bývalý titulový vyzyvatel Paulo Costa.

Oba borci spolu svedou bitvu o to, kdo se opět přiblíží ke špičce žebříčku střední váhy a bude si tak moct nárokovat nový boj o pás.

Paulo Costa jako muskulaturní bijec se zvučnějším rekordem budí větší respekt a nepochybně je i papírovým favoritem, jenže to jsou styly, které určují průběhy zápasů. A díky tomuto faktu i takový manažer Ali Abdelaziz věří, že Vettori nebude mít se svým brazilským soupeřem žádný problém.

„Paulo se nebude moct vypořádat s tlakem, který na něj Marvin chystá. Neustále bude pod velkým náporem. V Las Vegas je malá klec, všechno hraje do naší noty. Paulo ani netuší, jak mocná síla se na něj valí,“ vypověděl Abdelaziz pro MMA Junkie.

„Neříkám to jen tak, tohle jsou holá fakta. Marvin může Costu utahat na body, když ho vezme na zem, ale podle mě bude sahat po ukončení. To přijde nejdéle ve třetím kole,“ predikuje manažer ze stáje Dominance MMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin