Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Jorge Masvidal si nenechá od soupeřů v UFC nic líbit
Zdroj: The MMA Hour with Ariel Helwani

Masvidal: Colbyho jednou sejmu v kleci nebo mimo ni. A žádná policie ho už neochrání

Jorge Masvidal věří, že se jednou v budoucnu tak či tak střetne se svým bývalým kolegou z ATT gymu Colbym Covingtonem. A až na tento střet dojde, bude to dost tvrdé.

Masvidal sám sebe pasoval na krále Miami, který má všeobecně dobrý přehled o tom, co se kolem něho děje. Z velmi důvěryhodných zdrojů proto údajně zjistil, že se ho Colby bojí… A nejen to.

„Covington má už jen při myšlence na mě zasrané gatě. Vím to, že kdykoliv ho potká někdo z mých známých a přijde řeč na mě, Colby najednou ztichne. Je mi jasné, že ten člověk nechce dostat tu bídu, která se na něho stejně jednou přivalí,“ prozradil bojovník s přezdívkou „Gamebred“.

„Covington nejen o mně nakecal spoustu lží, za které bude muset pykat. Stoprocentně si to oba dva mezi sebou jednou vyříkáme, ať už to bude v kleci, anebo někde venku na ulici. Tentokrát ale už žádnému trestu neunikne. Již zde nebude nikdo, kdo by ho ochránil,“ přislibuje.

„Colby je přesně tím typem člověka, co se tváří dobře jen před televizní obrazovkou. Tam vám klidně slíbí, jak mě donutí trpět. Když mě ale pak viděl osobně, tak jediné, na co se zmohl, bylo to, že zavolal polici. Raději si přivolá pomoc, než aby si to s vámi vyříkal osobně. Takový on je ve skutečnosti,“ doplnil Masvidal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin