Usmanovi plánuji zlomit čelist. Každá má rána bude pekelně cítit! slibuje Masvidal

Masvidal: Leon Edwards má velkou kliku, že mi zranění přerušilo bitvu, jinak bych ho semlel

Jorge Masvidal je ve velké (řečnické) formě. Z bitvy s Leonem Edwardsem musel odstoupit, ale vůbec nepochybuje o tom, že by ji nevyhrál.

Jak sám „Gamebred“ avizoval, jeho hlavním cílem je najít si tu nejkratší možnou cestu k titulu a tedy i k trilogii s šampionem Usmanem.

UFC mu k tomu dalo příležitost v podobě boje s Leonem Edwardsem, s nímž se měl střetnout 11. prosince. Jak už ale víme, k tomuto střetu jistě nedojde, Jorge kvůli nečekanému zranění odstoupil.

„Leon má velkou, ale velkou kliku, že mi zranění přerušilo bitvu, jelikož jsem se ho chystal zničit tím nejhorším možným způsobem!“ vychrlil ze sebe Masvidal.

„Byl jsem zrovna v top formě, připravoval jsem se na vraždu. Edwardse bych umlčel jednou provždy,“ řekl pro ESPN floridský rváč, který odhalil, že znovu k dispozici bude zjevně až někdy v březnu. Zároveň tímto svému britskému soupeři navrhuje, aby na něj počkal.

Dle nových informací to ale vypadá, že Edwards na nikoho čekat nebude. Protože má na kontě devět výher v řadě a na duel s Masvidalem kývl dodatečně, tak očekává, že jej nyní organizace zařadí rovnou do boje o titul.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin