jorge masvidal souper

Masvidal: Nikomu se nevyhýbám, střetnu se klidně s Covingtonem, ale zadarmo ani kuře nehrabe

Jorge Masvidal představil podmínku, kterou je nutné splnit, aby se po zranění vrátil zpátky do klece. A pak je mu jedno, komu bude čelit.

Psal se tehdy rok 2019 a Dana White pochopil, že má ve svých řadách nového zlatého koně. Takového, na kterého je v rámci prodejů PPV spoleh.

Jorge Masvidal se stal velkým lákadlem publika a od toho se začala odvozovat i jeho cena, která musela být naplněna. A pokud nebyla, tak se rozhodl trucovat a nebojovat.

Totéž platí i v současném případě. Pokud si UFC přeje floridského rváče v nitru klece vidět znova, musí zacinkat zlaťáky.

„Mám rád bojování, na mé lásce ke sportu se nic nezmění. Budu bojovat s kýmkoliv, koho přede mě postavíte, klidně s King Kongem, ale musíte mi zaplatit,“ oznámil Masvidal na svých sociálních sítích.

Dlouho je s Jorgem spojován takový Colby Covington, tedy člověk, k němuž chová velkou nenávist. Vyústění této války by si údajně nenechalo ujít velké množství lidí.

„Musíme si ujasnit jednu věc, zadarmo ani kuře nehrabe. Duel s Colbym je momentálně ten největší v celém UFC. Musíte ho podle toho ocenit, pak se s ním vypořádám a pošlu ho zpátky do školky,“ dodal Masvidal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin