Kamaru Usman mluví o svém soupeři v UFC

Masvidal pro mě není soupeř, tvrdí Usman, který se už vidí v další obhajobě. Proti komu?

Šampion Kamaru Usman už dobře tuší, komu by mohl čelit ihned poté, co se vypořádá s Jorgem Masvidalem.

Není žádným tajemstvím, že se „Nigerijská noční můra“ snaží přepisovat rekordy. Už jen v rámci velterové váhy UFC drží třináct výher v řadě a co nevidět by měl přidat čtrnáctou. A to i díky tomu, že mu organizace skutečně přihrála pro něj velmi hratelného protivníka.

„Jorge pro mě není soupeř. Dal jsem ho i v den, kdy jsem nebyl ve formě. Teď na něj budu mnohem lépe připraven,“ tvrdí sebevědomý šampion, jenž hodlá tuto bitvu rychle sfouknout. „Počítám s tím, že teď přijde ukončení. Chci totiž napravit svůj předchozí nemastný výkon,“ podotýkal Kamaru, který se tak omlouval za to, že Masvidala v prvním boji pouze kontroloval na zemi nebo u pletiva. Pro diváky to vůbec nebyla atraktivní podívaná.

Doposud nemá cenu předbíhat, ale už teď Usman tuší, komu by mohl čelit ve své další obhajobě. „Až se vypořádám s Jorgem, tak se obávám, že budu muset čelit dalšímu svému blízkému příteli,“ řekl pohotově nigerijský mistr z divize velterové váhy, který tak ukazoval na muže, jenž nedávno přemohl Tyrona Woodleyho. „Ano, myslím si, že to bude Vicente Luque,“ doplnil v reakci na BT Sport Usman.

A co bude s Colbym Covingtonem? „Ten člověk přišel o svou titulovou příležitost v momentě, co odmítl zápas s Leonem Edwardsem. Dokud si svou šanci opět nevybojuje, nemá cenu ho řešit,“ uzavřel dominantní třiatřicetiletý šampion.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue