Masvidal se zranil a Edwards na něj vypustil svůj hněv. Usman je teď na řadě! poručil si

Turnaj UFC 269 přišel o jeden ze svých hlavních trháků. Jorge Masvidal se zranil a z duelu s Leonem Edwardsem musel odstoupit.

Pokud vás doprovází taková smůla, jako Edwardse, jemuž se pravidelně ruší zápasy, musíte si už jít někam zakřičet a postěžovat. Totéž udělal sám britský bojovník, jehož příprava na dalšího specifického soupeře přišla vniveč.

„Jsem zklamaný, ale upřímně, tušil jsem, že tenhle ko*ot se mnou bojovat nebude. Byl jen mou další zastávkou na mé cestě za titulem. Pro mě se tedy nic nemění, cíl zůstává stejný. Kamaru Usmane, uvidíme se brzy,“ oznámil „Rocky“.

Co zapříčinilo Masvidalovo náhlé odstoupení, to není známo, Leon je však opět bez soupeře a automaticky tak očekává, že mu jeho dosavadní devítizápasová vítězná série zaručí boj o titul.

„Nikdo tu kromě šampiona nemá takovou vítěznou šňůru jako já. Fight s Jorgem jsem přijal jen proto, abych si s ním vyřídil naše spory. Jak vidíte, opět se zachoval jako zbabělec a z boje vystoupil. Věděl jsem, že mi ten člověk nechce čelit, je to ve skutečnosti podvodník a srab. Je to ostuda tohoto sportu, rozhodně žádný BMF. Teď na něj ale už seru,“ vypustil ze sebe Edwards.

Zdali jeho volání po titulu ale bude vyslyšeno, to se říct nedá. O boj s Leonem se nyní hlásí Khamzat Chimaev a dá se předpokládat, že takovéto měření sil bude preferovat i Dana White, který se jej pokoušel zrealizovat rok dozadu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin