McGregor? Až s ním skončím, jeho tvář bude k nepoznání

Jakým způsobem se dá přilákat co největší zájem ze strany obecenstva? Tím, že vyprovokujete jednoho z největších oblíbenců současné generace MMA fighterů. Ruský aktér Khabib Nurmagomedov slibuje, že až s irským bojovníkem skončí, nikdo jeho tvář nepozná.

Khabib Nurmagomedov slibuje výhru

A o tom, jak moc budou jeho slova pravdivá, se budeme moct přesvědčit i my na vlastní oči. Ačkoliv se věci teprve dávají do pohybu, už nyní se dá očekávat, že vše je jen otázkou času, než Connor na pobídku neporazitelného Rusa kývne a bude tak moct uvnitř uzavřeného osmiúhelníku hájit svou čest. 

Nurmagomedov (26-0 MMA, 10-0 UFC) se tímto způsobem rozhodl reagovat zejména na poslední McGregorovo výtržnictví, jež zahrnovalo i útoky na autobus, v němž se vezlo několik UFC zápasníků. Irský zápasník (21-3 MMA, 9-1 UFC) si poté u soudu vyslechl svůj verdikt, který sice zanechá jisté šrámy na jeho trestním rejstříku, zato mu ale dovoluje se opět ukázat v ringu.

„Jen ať přijde, chci s ním bojovat. Věřím, že když k němu takto veřejně promluvím, pak mou výzvu přijme. Až s ním skončím, to nebude jenom jeho tvář, co bude vypadat jinak, ale také i jeho chování bude jiné. Chci tohohle chlápka a chci se s ním vypořádat natolik, že pak nikdo jeho tvář už nepozná,“ hlásí sebevědomě Nurmagomedov.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue