Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor mentalita
conor mcgregor mentalita

McGregor je mentálně slabý, myslí si Poirier. Jeho výmluvy mu doslova nežere

Už i Dustin Poirier má dost všech „výmluv“ ohledně Conorovy zlomené nohy.

Nikdo nemá rád neblahé výsledky, zejména, pokud na nich visí vaše kariéře. Conor McGregor je nejslavnějším MMA zápasníkem planety, který měl v trilogii s Dustinem Poirierem bránit celý svůj historický odkaz. Duel se ale nevyvinul tak, jak si přál. Protože si zlomil na konci prvního kola nohu, musel celý svět upozornit, že do tohoto zápasu již vstupoval zraněný a že ho trápily únavové zlomeniny.

Dustin Poirier tuší, že se s Conorem v budoucnu střetne zřejmě i počtvrté, ale na podobně přihlouplé řeči nemá čas. Domnívá se totiž, že celou trilogii nad svým irským soupeřem ovládl zaslouženě. McGregor si tu nohu zlomil díky mému zapříčinění! Sám jsem cítil ten moment, kdy došlo k nalomení kosti,“ upřesňoval.

Jakékoliv další „výmluvy“ ze strany Notoriouse ho nezajímají. „Takto se může vymlouvat jenom mentálně slabý člověk… A Conor je slabý, mentálně slabý,“ řekl Poirier v rozhovoru Teddymu Atlasovi. „Viděl jsem spoustu videí, kde se Conor pořád na něco vymlouval, ale už se v tom nechci více pitvat. Já si jsem jistý, že jsem do toho boje vstoupil s dobrou taktikou a že jsem udělal vše potřebné, abych vyhrál, což se mi nakonec povedlo, můj rekord se oficiálně rozšířil o další vítězství,“ podotkl.

Teď plánuje trávit čas s rodinou, než se začne zaměřovat na šampiona Oliveiru. „Výhra nad McGregorem utvrdila mou pozici v žebříčku, jsem vyzyvatel číslo jedna. Nyní si chci užít nějaký čas se svou překrásnou rodinou a potom si půjdu pro ten pás,“ avizoval.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin