conor mcgregor ufc mma 1

McGregor je teď už jenom obyčejný, průměrný zápasník, míní Usman. V duelu by ho prý zdemoloval

Okolo Conora se stále tvoří mnoho rozruchu a dominantní šampion Kamaru Usman vůbec netuší proč… však je to už jenom „průměrný“ zápasník. 

Nigerijský mistr z divize velterové váhy se přitom odkazuje na éru před více než pěti lety, kdy ještě irský Notorious ohromil MMA svět a stal se vládcem dvou hmotnostních kategorií. Ani jeden ze svých titulů však nikdy neobhajoval a pak se stáhnul ze hry, a když už se vrátil, už to nikdy nebyl on.

„Už to není šampion dvou divizí, už to vlastně není žádný šampion. Dávno ten člověk není tím, kým býval. Starý a hladový Conor je definitivně fuč,“ pronesl Usman v diskuzi na ESPN.

Nigerijská noční můra tak vesměs chtěla jenom potvrdit, že kdyby jednoho dne došlo na duel mezi ní a McGregorem, hravě by si s ním poradila. Navíc by mu naložila největší bídu jeho kariéry.

„Conor, který byl za své výkony respektován, je už pryč. Nyní si ho ani nikdo neváží. Možná je stále členem organizace UFC, ale už je to jenom obyčejný, průměrný zápasník,“ zmínil se Usman, který by nyní raději dokonce bojoval s bratry Diazovými, kteří podle něho představují větší zkoušku jak Conor.

Teď ovšem Kamaru trvá na tom, že si zápas s ním Notorious musí zasloužit. „Podívejte se na jeho rekord, však jenom prohrává, a když měl před rokem velké řeči, dali jsme mu příležitost mi čelit a on najednou zmlknul. Pokud teď chce jít o titul velterové váhy, ať ukáže, že je toho hoden,“ řekl.

I tak mu ale v případném boji nedává velkou šanci na úspěch. „Jen se podívejte na to, jak s Conorem zatočil Khabib. Teď si jenom představte, co by s ním provedl aktuálně nejlepší MMA zápasník planety – já,“ pochválil se Usman, jenž má muskulaturnější stavbu těla jak ruský Orel, a navíc je jeho primární zbraní také wrestling.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue