Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Conor McGregor zlomenina
Conor McGregor zlomenina

McGregor našel zastání. Slavný komentátor odhalil, že Ir bojoval už s nalomenou kostí

Conor McGregor je v poslední době velmi často kritizovaným mužem, ale ne každá jeho omluva musí být nutně vymyšlená.

Dustin Poirier to dal více než najevo: „Conor simuluje, podle mě jsou ty snímky z tréninku, kde má obvázanou nohu, jeho plán B, jak se vymluvit na prohru!“ A mnoho dalších lidí se k americkému bojovníkovi přidalo.

Conor byl tedy sám voják v poli, kterého se nakonec zastal až uznávaný komentátor Joe Rogan.

„Řeknu vám jednu věc, můžete či nemusíte ho mít rádi, ale tenhle člověk nikdy nezruší svůj fight. A že vstupoval do boje již s nalomenou holenní kostí, to je prostě fakt!“

McGregor si naneštěstí v boji zlomil jak holenní, tak i lýtkovou kost, kvůli čemuž bude teď rok mimo hru. O jeho odhodlání ale Rogan nepochybuje, bohužel si ke své odvaze zvolil špatnou přípravnou cestu.

„Conor jen dělal to, co dělá vždycky. V přípravě zcela kašlal na chrániče nohou a během sparingů toho pak litoval. Znám jednoho člověka z jeho kempu a mohu vám odpřisáhnout, že to je pravda,“ prozradil Rogan ve svém posledním podcastu.

Notorious sám podotkl, že mohl trilogii s Poirierem odložit, ale i navzdory únavové zlomenině nechtěl. A když to pak jeho noha po prvním kole nevydržela, postaral se aspoň svým opravdu nemístným trashtalkem o to, že se i ve čtvrtém zápase bude na co dívat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin