Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Charles Oliveira vitez
Charles Oliveira vitez

McGregor nebo Poirier? To je jedno, hravě je vypnu oba dva! směje se šampion

Charles Oliveira moc dobře tuší, že jeho příštím soupeřem bude vítěz hlavní bitvy z turnaje UFC 264. Těžkou hlavu si s tím ale nedělá.

Brazilec Oliveira je sice přeborníkem na jiu jitsu, ale naposledy nám ukázal, že ani postoj mu není cizí, když tvrdě knokautoval všestranného umělce a bývalého přeborníka Bellatoru Michaela Chandlera. To byl právě ten zápas, kde byl Charles korunován novým šampionem divize lehké váhy UFC.

Už delší dobu se mluví o tom, že je situace v této hmotnostní kategorii předem rozhodnuta. Momentálně nás bude čekat duel mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, přičemž vítěz by se měl stát novým titulovým vyzyvatelem. S tím mimo jiné už nyní počítá i sám brazilský „Do Bronx“, který moc dobře ví, jak by s oběma borci naložil.

„Něco uvnitř mi říká, že až k tomu boji dojde, bude úplně jedno, kdo bude mým soupeřem, vypnu je totiž oba dva!“ smál se Oliveira během interview pro AG Fight, kde také upozornil na své kvality. „Věřím tomu, že jsem momentálně nejlepším bojovníkem v divizi lehké váhy. Protivníky si nevybírám, mohu porazit naprosto všechny. Budu připravený na všechno, co přijde,“ podotkl muž, jehož největším snem je údajně čelit Khabibovi Nurmagomedovovi, aby prokázal, že by dokázal porazit i jeho.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin