McGregor nepolevuje, vinu za prohru s Khabibem svaluje na jednu věc

Ačkoliv se dle slov Dany Whitea irský bouřlivák žádného zápasu minimálně letos účastnit nebude, stále si neodpouští nějaké poznámky.

Chvíli poté, co se na sociálních sítích pokusil zesměšnit Khabiba, se Conor McGregor rozhodl odpovědět i na příspěvek od Daniela Cormiera.

Bývalý šampion těžké či polotěžké váhy podotkl, že jako tréninkový parťák ví, čeho je neomylný ruský Orel schopen a že by v pohodě dokázal strhnout na zem kohokoliv od lehké do střední váhy (jak Justina Gaethjeho, tak i Georgese St.Pierra).

Khabib Nurmagomedov v oktagonu UFC

Conor McGregor, který sám s Khabibem prohrál, s Cormierem poněkud nesouhlasil. Ihned se mu snažil připomenout, že do utkání s Nurmagomedovem nenastoupil v nejlepší formě, ba dokonce byl i limitován zraněním, ale stejně „polovinu takedownů“ ubránil.

„Danieli, klídek, chlape,“ odpovídal Conor. „Pouze s jednou zdravou nohou jsem ubránil polovinu jeho takedownů, zatímco on si jako dítě neustále stěžoval rozhodčímu.“

McGregor se tak nepochybně snažil poukázat na to, že si jen pár týdnů před duelem s Khabibem zlomil malíček u nohy, její funkci pak v samotném boji nemohl využívat naplno. Dokonce mu to prý i ztížilo dělání váhy, kvůli čemuž 48 hodin před oficiálním vážením nespal.

Do případné odvety by údajně šel už poučen, a navíc i s novým herním plánem, který zahrnuje výhradně ofenzivní taktiku. A právě s ní si je jistý, že by odvetu vyhrál.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue