ufc 264 conor mcgregor

McGregor si určitě nezaslouží bojovat o titul, tvrdí Poirier. Navrhuje, kdo by měl být příští vyzývatel

Conor McGregor a boj o titul? Jedině za zásluhy, míní Dustin Poirier, který by v případě, že se stane šampionem, preferoval jiného vyzývatele.

V současné chvíli není vůbec jasné, jak Dana White tuto situaci rozsekne. Justin Gaethje a Islam Makhachev se mezi sebou dohadují, kdo si o pás zaslouží bojovat jako první. V pozadí navíc stojí ještě takový Conor McGregor, na kterého se žádná pravidla a žebříčky nevztahují, a tudíž by všechny mohl nakonec předběhnout i on sám.

I když zatím nevíme, jak se na to dívá šéf UFC, je jasné, jak to vidí Dustin Poirier. Ten se nyní střetne s Charlesem Oliveirou a dle papírových předpokladů má velkou šanci jej přemoct.

„Jestli budu šampionem lehké váhy já, což věřím, že budu, pak bych nechal bojovat o pás toho, kdo si to nejvíce zaslouží. To je v současné chvíli jeden z dvojice Gaethje – Makhachev. Bylo by dobré, kdyby se tito dva zatím utkali mezi sebou, abychom v tom měli jasno,“ navrhuje Poirier, jenž se do nitra klece vrátí 11. prosince na turnaji UFC 269.

Paradoxně ani nevylučuje, že by po zápase s Oliveirou neodešel do důchodu. „Bude to záležet na osobní motivaci. Jakmile získám ten pás, už si nebudu mít co dokazovat, můj osobní cíl bude splněn,“ zamyslel se.

Chuť bojovat ale v sobě stále má. „Na druhou stranu nemohu ty kluky nechat se dohadovat a lačnit po pásu. Stále věřím, že mám větší hlad jak oni, můžu tu porazit naprosto kohokoliv, a jestli to bude Makhachev, McGregor nebo Gaethje, rád jim to dokážu.“ 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin