Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor sean ufc
conor mcgregor sean ufc

McGregor si určitě zaslouží bojovat o titul, ohrazuje se O’Malley proti kritikům

Že by měl Conor McGregor při svém návratu ihned bojovat o titul lehké váhy?

Jedná o názor, s kterým spousta lidí, tedy fanoušků, nesouhlasí, ale i tak na jejich názoru (bohužel) nezáleží. Sám Conor zavelel, že ihned při svém návratu zabojuje o pás, v čemž ho podpořil nyní i Sean O’Malley.

Conor McGregor může jít o titul

„Až se McGregor vrátí, půjde o titul, pevně tomu věřím. Jakýkoliv jeho zápas budí obří zájem, a pokud to bude o pás, tak ten zájem bude ještě intenzivnější. Mě osobně zápasy v UFC nějak nezajímají, ale Conorův souboj si nikdy nenechám ujít,“ prozradil slavný „Sugar“.

Hodně se mluví o čtvrtém měření sil s Dustinem Poirierem, což je zároveň soupeř, kterého O’Malley irskému bouřlivákovi plně doporučuje.

„Pokud si chce napravit svou reputaci, musí seknout Poiriera. Ten ale teď bude bojovat o titul s Oliveirou, kterého nejspíš přemůže a pak se stane šampionem. Potom ten zápas s Conorem rázem bude mít ještě větší náboj,“ věstí O’Malley.

A co nějaké zásluhy? Přeci jen McGregor své dva poslední souboje prohrál a v lehké váze navíc naposledy přemohl Eddieho Alvareze. To se stalo už v roce 2016…

„Zásluhy? UFC jde hlavně o show. Tohle je ‚money business‘. Nikdo UFC neproslavil tak moc jako právě McGregor a o něj bude vždy zájem. Je to největší hvězda bojových sportů,“ pravil O’Malley, jenž sám v Conorovi vidí svůj bojový vzor.

karlos vemola conor mcgregor

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin