Conor McGregor prohra pocity

McGregor stále neakceptuje druhou prohru s Poirierem: Než jsem se zranil, byl to můj fight!

Dustin Poirier si může říkat co chce, ale druhá výhra nad Conorem McGregorem je údajně nelegitimní.

Slavný irský Notorious se postupně už vrací do plného tréninku a spolu s tím si začíná vyšlapávat cestičku k další odvetě s Dustinem Poirierem.

Tu si podle všeho zaslouží už jen díky tomu, že se v jejich posledním zápase zranil, kvůli čemuž nemohl dokončit skvěle rozjetou hru, kterou se svým americkým protějškem načal.

„Při pohledu z tohoto úhlu si můžete povšimnout, že noha byla zlomená ještě dříve, než jsem vstal. Dokonce byla zlomená ještě předtím, než jsem se pokusil o gilotinu. To je ten důvod, proč jsem se ji snažil nasadit,“ vysvětloval McGregor, proč jsme z jeho strany nečekaně viděli pokus o submisi.

„Tento klip dokazuje, že jsem se snažil fight ukončit, než jsem se zranil, na rány čtyři ku nule. Ten zápas se stoprocentně vyvíjel mým směrem,“ přidával.

Někteří fanoušci si ovšem dodnes myslí, že Conor tento zápas jasně projel, zranění, nezranění. S tím ovšem Notorious zcela jasně nesouhlasí.

„LOL, jen se podívejte na Dustinovo pozápasové interview,“ oponuje Ir. „Ani nevěděl, kde mu hlava stojí. To udělaly ty mé lokty, kterými jsem mu poškodil mozek. Dozajista bych ho ve druhém kole zničil, kdyby ten fight jenom pokračoval,“ napsal na svých sociálních sítích.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin