Conor McGregor má před sebou osudový souboj v UFC

McGregor v trilogii Poiriera knokautuje, myslí si nový talent z UFC

Jejich trilogie se pomalu blíží, a tak se začínají šířit i předpovědi, jak dopadne.

Svůj názor do sbírky se rozhodl přidat nový perspektivní bojovník z řad lehké váhy Paddy „The Baddy“ Pimblett, kterého UFC nedávno ohlásilo jako novou posilu. Ta do největší MMA organizace přichází z Cage Warriors a všichni si od ní hodně slibují.

„Sleduji Conora, a proto si jsem jistý, že se v trilogii ukáže v kompletně novém hávu. Ty leg kicky od Dustina si tentokrát pohlídá, a nakonec sám vyhraje pravděpodobně na KO,“ myslí si Pimblett.

„Kopy do lýtka umí dost bolet. Od Conora byl velký problém, že se dlouhou dobu držel mimo hru, tak udělal zásadní chybu a nepohlídal si něco, co si vskutku jde hlídat poměrně lehce. Ty kopy musíte buďto zablokovat, anebo se jim uhýbat. Pokud to neuděláte, další den budete mít mrtvou nohu a nebudete moct chodit,“ uvedl.

Paddy Pimblett komentuje Conora McGregora
Paddy Pimblett komentuje Conora McGregora a jeho zápas.

Pimblett je považován za jednoho z perspektivních bojovníků, který v lehké váze UFC bude útočit na ty nejvyšší mety. On sám se však zatím snaží krotit emoce.

„Lidé mě znají, protože se na scéně pohybuji už dlouho, ale pravda je taková, že mi je stále teprve 26 let. Potřebuji se ještě vyvíjet,“ upřesnil rodák z Liverpoolu, jehož skóre čítá šestnáct výher a pouhé tři porážky.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue