Mé tělo stále není v pořádku, vysvětluje Geoff Neal své poslední nezdary. Slibuje však pomstu

Mé tělo stále není v pořádku, vysvětluje Geoff Neal své poslední nezdary. Slibuje však pomstu

Geoff Neal má za sebou druhou prohru v řadě a jeho sny o útoku na titul se tímto vzdalují. Ne za všechno ale prý může sám.

Ne vždy můžeme ovlivnit to, co se děje v našem děje. To je i případem třicetiletého rodáka z Texasu, který si před rokem prodělal sepsi (otravu krve). Od té doby se prý nemůže do svých zápasů stoprocentně ponořit, což se potvrdilo nejen v duelu se Stephenem Thomsponem, ale nyní i Neilem Magnym. Oběma podlehl shodně na body.

„Pravděpodobně si teď budu muset vzít delší volno a postarat se o své zdraví. Mé tělo není v pořádku od té doby, co jsem měl sepsi. Od té doby mi chybí energie a já jsem nucen se často vypořádávat s nemocemi. Dokonce jsem málem musel z duelu s Magnym odstoupit, protože jsem měl tři dny v kuse zažívací potíže,“ odhaloval Neal.

„Teď se vydám na svou první skutečnou dovolenou na Havaj a až se vrátím, podstoupím několik testů, abych přišel na to, co se to v mém těle vůbec děje. Slibuji vám, že si ještě přichystám pomstu. Děkuji všem trenérům i kolegům, kteří mi během tohoto tréninkového kempu pomohli. A zároveň děkuji i soupeři Neilovi Magnymu, byla to solidní práce,“ dodával.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue