OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Měj se na pozoru, DC! Knokaut může přijít každou chvíli, straší Lewis svého protivníka

Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier se nedávno nebál přiznat, že velkou roli v přijetí tak brzkého termínu pro svou obhajobu byla volba protivníka. Derrick Lewis alias The Black Beast se vůbec poprvé v kariéře pokusí získat pás šampiona a i když je v duelu papírovým outsiderem, ze svého soupeře rozhodně strach nemá. O tom svědčí i jeho následující prohlášení

„Vím, že nejsem zrovna nejohebnější a mé údery nejsou nikterak technické, ale věřím ve své zkušenosti,“ nechává se slyšet borec, jenž na UFC 229 v posledních vteřinách nekompromisně knokautoval Alexandera Volkova. 

„Nikdo nemůže zpochybnit mou roli v tomto příběhu. Ať se to lidem líbí, nebo ne, jsem prostě válečník  a jako takový dávám srdce do každého zápasu,“ pokračuje ve svém proslovu, v němž pomalu začíná mířit i na svého protivníka.

Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier

„Jsem si vědom toho, co říkal, ovšem i on by se měl mít na pozoru. Knokaut by mohl přijít každou chvíli, kdy to bude nejméně čekat,“ nechává se slyšet, přičemž my už víme, že toto je i podle zpovědi Cormiera také jediný způsob, jak by se dal porazit. 

„Možná mi spousta lidí nevěří, ale ti stejní pochybovači nevěřili ani v sílu mého KO úderu. A já osobně nepochybuji, že další může přijít v duelu s Cormierem,“ doplňuje bijec z těžké váhy původem z New Orleans.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue