ngannou gane
ngannou gane

Mezi Ganem a Ngannouem nás čeká ku*evsky dobrý zápas, těší se Dana White

Ač to rozhodnutí mnozí nechápali, těžká váha UFC poznala nového dočasného šampiona. Tím se stal Ciryl Gane, jenž přemohl knokautového umělce Derricka Lewise ve třetím kole na TKO.

Pro francouzského jedenatřicetiletého borce to byla desátá výhra v řadě na té profesionální scéně a sedmá pod taktovkou UFC. Doposud ještě ani jednou nezaváhal, a tudíž se i Dana White nemůže dočkat, co tento perspektivní bijec ukáže proti explozivnímu Predátorovi.

„Lepší scénář jsem si neuměl ani představit. Setkají se dva šampioni, každý bojuje jiným stylem, ale každý je svým způsobem neomylný. Čeká nás opravdu ku*evsky dobrý zápas!“ těší se hlava organizace, jež by sjednocující bitvu v rámci nejvyšší hmotnostní kategorie mohla naplánovat někdy na konec roku.

„Ciryl Gane předvedl proti Derricku Lewisovi naprosto dominantní výkon. Znáte Derricka, je to zvíře, skvělý fighter, ale v tomto duelu se na nic nezmohl. S nadšením mohu prohlásit, že teď v těžké váze máme dva nejlepší borce a ti se spolu příště utkají. Tenhle fight bude neuvěřitelný,“ žasl White s velkým předstihem.

A překvapením může být i výběr místa velkého sjednocujícího duelu. „Doposud mluvíme o návratu do Evropy, konkrétně do Francie. Máme zde nějaké spoje, právě jsme se tam dohodli na televizním přenosu. Bylo by skvělé, kdyby to proběhlo zrovna tam,“ dodal White na tiskové konferenci s nadšením.

Gane trefuje Lewise

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin