Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
chandler gaethje ufc
chandler gaethje ufc

Michael Chandler predikuje, jak a kdy ukončí Justina Gaethjeho

Michael Chandler vidí ve svém a Gaethjeho stylu hodně podobností, přesto avizuje, že svého amerického soka „hravě“ předčí.

Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru si v UFC poručil zápas s tou největší možnou hrozbou, která ale zároveň divákům zaručí tu absolutně nejlepší show.

„Nemyslím si, že zde momentálně najdete zápas, po kterém by fanoušci toužili více,“ uvedl Chandler, jenž plánuje všechny své snahy přetavit do dalšího titulového tažení. K tomu ale nutně potřebuje vyhrát.

„Nepochybně počítám s tím, že se mě bude Justin snažit silově přetlačit. Jsem připravený na vše, zejména na patnáctiminutovou přestřelku uprostřed oktagonu. Osobně se ale domnívám, že Justin dříve nebo později udělá chybu, takže celých těch patnáct minut ani nebude potřeba,“ predikuje.

„Důvodem je má rychlost, agilnost i odolnost. Počítám s tím, že přijdu s ukončením před limitem. Musím být jen precizní a vytrvalý a nejdéle po dvanácti či třinácti minutách zápasu přijde má chvíle, kdy vyhraju na KO nebo TKO,“ řekl Chandler pro MMA Junkie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin