Michael Chandler přestoupil z Bellatoru do UFC a chce titul

Michael Chandler představil ideální průběh svého zápasu s Justin Gaethjem

Michael Chandler doufá, že svou kvalitní štípanou s Justinem Gaethjem okoření o nějaké špičkové KO. V jakém kole ho hodlá vyslat?

Jelikož se střetnou dva ryzí rváči, kteří pro ránu nechodí daleko, dalo by se očekávat, že KO bude jediným logickým vyústěním tohoto souboje. Minulost nás ovšem už kolikrát dokázala nečekaně překvapit.

Lidé očekávají show, a Chandler tedy udělá vše potřebné, aby jim ji zaručil. „Justin váhá, jestli někdo z nás necouvne, já proto narovinu říkám, že si na něho počkám ve středu oktagonu. Budeme se řezat a uvidíme, kdo z nás dvou odpadne jako první!“ burcuje.

V záloze má pochopitelně i wrestling, ten by ale údajně neměl použít. „Já budu vyhlížet ukončení a on bude vyhlížet ukončení, jedná se o válku dvou šílenců, postojářů, víc jak kvalitní postojářskou show plnou vraždících úderů od nás neočekávejte,“ říká.

A jedna taková rána má být v tom ideálním případě klíčová. „Justin je velmi odolný fighter, schytá spoustu úderů, a přesto se tlačí dopředu. Kdyby ale došlo na perfektní scénář, tak budu doufat, že mu trefím bradu a vypnu ho hned v úvodu. Nějaké rychlé a čisté KO,“ přeje si.

6. listopad bude tedy pro newyorskou arenu Madison Square Garden velkým dnem. Hlavní karta nám slibuje jeden trhák vedle druhého. Zajímavý nepochybně bude i titulový duel mezi Rose Namajunas s Weili Zhang či Kamaru Usmana s Colbym Covingtonem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin