Michael Chandler předvídá duel s Justinem Gaethjem

Michael Chandler předvídá duel s Justinem Gaethjem

Michael Chandler moc dobře tuší, že by se jeho příštím protivníkem měl stát právě Justin Gaethje. Proto už s předstihem stihl odhalit, jak by s ním naložil.

Lidé mají rádi násilí, a pokud se zaměříme na UFC, asi bychom zde momentálně jen těžko našli dvojici, která by nám mohla slibovat větší válku. Michael Chandler a Justin Gaethje shodně touží po titulu lehké váhy a čirou náhodou se začíná čím dál jasněji jevit, že cestu k němu si bude moct vyšlapat pouze jeden z nich. Kdo to bude?

„Myslím si, že můj duel s Gaethjem je momentálně tím největším, jaký zde můžeme podniknout. Je to největší MMA zápas celé planety,“ rozvášnil se Chandler, který je této myšlence dokonale nakloněn. „Domnívám se, že on se stane mým kariérním highlightem stejně tak, jako já se stanu tím jeho.“

„Už od chvíle, co jsem se upsal UFC, jsem věděl, že ten den jednou přijde (kdy se spolu s Justinem utkáme). A osobně mohu říct, že pokud ho byl takový Eddie Alvarez schopný porazit na TKO, byl by v tom čert, abych já nevyhrál čistě na KO,“ odvážil si tipnout.

Dana White se na poslední tiskové konferenci nechal slyšet, že je této bitvě velmi nakloněn. Dost dobře si uvědomuje i zájem diváků, a proto se dá počítat, že by smlouva k zápasu mohla být hravě upečena.

Zádrhel by mohlo představovat jen UFC 264, kde se střetne Conor McGregor s Dustinem Poirierem. Organizace momentálně hledá pro tuto válku náhradníka, který by nastoupil v případě, kdyby se jeden z uvedené dvojice nemohl dostavit. Justin Gaethje a Beneil Dariush jsou jediná dvě volná jména v popředí žebříčku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin