Sleduj nás

Michael Chiesa predikuje výsledek titulového souboje Usman vs. Covington 2

Michael Chiesa predikuje výsledek titulového souboje Usman vs. Covington 2
S předstihem to vypadá, že nám turnaj UFC 268 přinese jednu z nejnabitějších karet roku, ne-li celé historie organizace.

Jako předkrm nám poslouží zápas Justina Gaethjeho s Michaelem Chandlerem, přičemž hlavní chod nám obstará vyhrocení „zlé krve“ mezi šampionem Kamaru Usmanem a jeho prakticky odvěkým rivalem Colbym Covingtonem.

Colby vstoupí do této bitvy jako papírový outsider, což je díky evoluci nigerijského šampiona pochopitelné, ale zároveň je nutné připomenout, že to je jediný člověk v UFC, který dokázal Usmanovi nejvíce zatopit. Dodnes si stěžuje na chybný verdikt rozhodčího, který ho „připravil“ o výhru.

Velterová váha je poměrně nabitá, takový Michael Chiesa usiloval o titulovou příležitost také, ale nakonec se bude muset smířit pouze s rolí diváka. Prostřednictvím Submission Radia si ovšem tipnul, kdo tuto mistrovskou bitvu vyhraje.

„Oba bojovníci udělali od svého posledního fightu mnoho změn, jen u Kamarua jsou ty změny více vidět. Po boku trenéra Trevora Wittmana ukořistil dvě tvrdá KO nad Masvidalem a Burnsem, což je něco, co u Colbyho tak často nevídáme,“ prozradil Chiesa.


„Evoluce Kamaru Usmana je dle mého názoru prostě neskutečná, je to skvělý fighter a pro mě osobně by bylo velmi obtížné jít proti němu. Musím tedy predikovat, že Kamaru tento duel opět vyhraje,“ sdělila současná pětka žebříčku velterové váhy UFC.

Další články

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

„Návrat do klece proběhne někdy během letních měsíců,“ prohlásil slavný irský bojovník Conor McGregor a definitivně tak utnul nekonečné spekulace o svém nedobrovolném odchodu do sportovního důchodu. Bývalý dvojnásobný šampion sice v oktagonu chyběl téměř pět let, nicméně jeho současné plány zahrnují rovnou krvavý útok na prestižní titul pro největšího tvrďáka planety.

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

Válka o trůn bez hlavního soka. Procházka se zlobí na zbytek divize a bere osud do vlastních rukou

„Zcela upřímně jsem doufal, že se naše cesty v oktagonu protnou potřetí,“ svěřil se s lehkým zklamáním v hlase elitní český bojovník Jiří Procházka na adresu svého brazilského rivala. Někdejší šampion polotěžké divize UFC sice přišel o vysněnou odvetu s Alexem Pereirou, přesto chystá na dubnovém turnaji v Miami velkolepý návrat na absolutní vrchol proti novozélandskému střelci.

Válka o trůn bez hlavního soka. Procházka se zlobí na zbytek divize a bere osud do vlastních rukou