Miesha Tate prozradila, v jakém momentě se rozhodla pro návrat k MMA

Bývalá šampionka bantamové váhy UFC už opět začíná brousit svoje zbraně.

Dlouhých pět let se v oktagonu neukázala, až se zdálo, že se jí v životě všechno daří. Miesha Tate založila vlastní rodinu, dostala významnou roli v organizaci ONE Championship, ale nakonec se přeci jen vrátila ke svým kořenům.

Miesha Tate miluje MMA

„Pravda je taková, že jsem uvízla v Singapuru, a když jste tak odloučeni od svých blízkých a od všeho, co máte rádi, tak začnete vzpomínat. A já si v ten moment začala vybavovat všechny věci, za které jsem byla vděčná, no a bojování je jedna z nich,“ přiznávala, že k tomuto sportu stále chová lásku.

„Vždy jsem byla tím soutěživým typem, jenže když jsem se stala matkou, tak má práce šla stranou. Později jsem se ale vrátila do Ameriky a dostalo se mi tak ohromné podpory, až se ve mně vzbudila touha znovu zápasit. Čas je pro nás velmi cenný a já si to potřebuju užít, dokud to ještě jde,“ uváděla.

Miesha Tate se vrací po porodu do UFC

„Těší mě, že jsem obklopena samými lidmi, kteří mě podporují. A také mě těší, že mám tak skvělý tým, který mi pomůže vrátit se zpátky na vrchol,“ dodala natěšená bojovnice, s níž bychom se v kleci měli opět vidět přibližně v polovině léta.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue