Miesha Tate oslava

Miesha Tate slaví po pěti letech vítězný comeback. A fanoušky nadchla rovnou další novinkou

Miesha Tate po pěti letech oslavila vítězný návrat na MMA scénu, když na posledním UFC turnaji přemohla veteránku Marion Reneau.

Tato výhra byla pro bývalou šampionku bantamové váhy velmi důležitá už jen z toho důvodu, že s ní nabrala velmi potřebné sebevědomí, které bude klíčové pro její další kariérní putování. A to by údajně mohlo přinést i velmi atraktivní střet s druhou bývalou šampionkou, jíž je Holly Holm.

„Ještě nevím, kam až to po svém návratu dotáhnu nebo kde v žebříčku se ocitnu, proto nechci dělat žádné predikce, ale vězte tomu, že mou snahou určitě bude stoupat vzhůru,“ sdělila Tate na tiskové konferenci.

„O té pobídce od Holly Holm jsem slyšela a jsem si jistá, že k odvetě mezi námi v jednom bodě kariéry ještě dojde. Než znovu pověsím rukavice na hřebík, tak se s Holly utkáme,“ přislíbila, přičemž dala vzpomenout na duel, jenž se uskutečnil v březnu roku 2016, tehdy Miesha přemohla Holm v pátém kole na škrcení.

Do dalšího boje prý zatím jinak nespěchá. „Ráda bych tuto výhru (nad Reneau) nechala chvíli uležet. Nehodlám nikam pospíchat, ale myslím si, že bych měla ještě jeden fight do konce roku stihnout. Teď půjdu domů, políbím své děti a užiju si ovace z této těžce vydřené výhry,“ dodala s úsměvem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue